Szanowni Rodzice

Fundacja Dzieci i Ojców im. św. Jana Bosko w Zamościu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 11 – 17 lat na zajęcia w Powiatowej Świetlicy Socjoterapeutycznej w Adamowie, Gmina Adamów.

Głównym celem świetlicy jest szerokie oddziaływanie wychowawcze i edukacyjne na dziecko, a poprzez to kształtowanie jego osobowości oraz rozwijanie zdolności i umiejętności.

ZAJĘCIA W ŚWIETLICY  ORAZ DOWÓZ SĄ BEZPŁATNE !

Zajęcia odbywają się od 1 września 2016 roku do 31 grudnia 2016 roku we wtorki i czwartki każdego tygodnia w godzinach od 16.00 – 18.00.

Przyjęcie dziecka do świetlicy odbywa się na podstawie pisemnej zgody rodzica w formie deklaracji zgłoszeniowej.

Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie  deklaracji oraz zgody rodzica/opiekuna do dowożenia dziecka/podopiecznego. Wyżej wymienione dokumenty proszę przesłać pod adres:

Biuro projektu: Fundacja Dzieci i Ojców im. św. Jana Bosko

Ul. Rynek Wielki 6, 22 - 400 Zamość

Tel. 603048070 lub 530438600

Zachęcamy Państwa do skorzystania z proponowanej ofert