SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

W piątek, 20. września 2019 roku oraz w poniedziałek, 23. września 2019 roku , wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie świata - Polska 2019".  To już po raz 26. Polska przystąpiła do międzynarodowej akcji mającej na celu poprawę czystości kraju. Tym razem przebiegała ona pod hasłem:

"Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska.

Dzieci i młodzież „uzbrojona” w rękawiczki zbierała śmieci do specjalnie przeznaczonych do tego worków.  Uczniowie wszystkich klas, i tych młodszych, i tych starszych aktywnie włączyli się w porządkowanie wydzielonych terenów.

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy za działania na rzecz ochrony środowiska!