Komunikat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Praca Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej  nr 2 Zamościu w czasie epidemii

Drodzy Rodzice, poradnia psychologiczno – pedagogiczna nie jest objęta zdalną formą pracy, tylko nadal realizuje swoje zadania w trybie stacjonarnym.

Prowadzone są badania diagnostyczne, terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne. Udzielane są porady i konsultacje, zarówno w siedzibie Poradni w Zamościu, jak i w oddziale w Szczebrzeszynie.

Praca odbywa się z zachowaniem wprowadzonych procedur i zasad sanitarnych. W trosce o dzieci, które przebywają na terenie Poradni, ograniczane jest do niezbędnego minimum przebywanie osób z zewnątrz placówki. Rodzice, w miarę możliwości, oczekują na dzieci poza budynkiem Poradni. Wszystkie wizyty są umawiane telefonicznie. Telefonicznie udzielane są również wszelkie informacje.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 2 w Zamościu

ul. Okrzei 24