Pierwszy Bieg Uliczny Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

W dniu 18 października Szkoła Podstawowa w Łabuniach była organizatorem biegów ulicznych mających na celu oddanie hołdu Dzieciom Zamojszczyzny, których tragiczny los łączy się z historią naszej miejscowości. Uczestnictwo zawodników było formą uczczenia pamięci ofiar. Zawody rozpoczęły się od zapalenia zniczy pod pomnikiem Dzieci Zamojszczyzny na cmentarzu w Łabuniach przez pana dyrektora Bernarda Panasiuka, panią wicedyrektor Barbarę Banaszkiewicz oraz reprezentantów startujących zawodników Patrycji Skubisz i Michała Krupy. W biegach wystartowało 136 uczniów w sześciu kategoriach. Zwycięzcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi pucharami i medalami.

Podziękowania składamy dla OSP w Łabuniach za zabezpieczenie trasy, oraz dla pani Jadwigi Dębkowskiej za opiekę medyczną.

Wyniki zawodów:

Rocznik 2009 dziewczęta: