DZIEŃ CHŁOPCA

30 września to wyjątkowy dzień dla wszystkich chłopców. W naszym kalendarzu zapisany jako Dzień Chłopaka. Jest to święto, które po raz pierwszy obchodzono 19 listopada 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago.

W naszej szkole chłopcy świętowali 27 września 2018 r. Od rana dziewczęta ze wszystkich klas wręczały swoim kolegom upominki. Następnie odbył się apel przygotowany przez SU. Oprócz życzeń dla chłopców tych dużych i tych małych były piosenki, tańce, skecze oraz wybory „Chłopaka na medal”.

Kandydaci rywalizowali w kilku konkurencjach: zaplatania warkocza, krojenia cebuli, kręcenia hoola – hoop i malowania paznokci.

Zwyciężył Adrian Tyc z kl. 8 a. II miejsce zajął Dawid Skiba z kl. 8 b, a na III miejscu uplasował się Piotr Mulawa z kl. 3 a.

Po południu wszyscy bawili się na dyskotece, którą zorganizowały dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego. Oprócz tańców były też konkursy z nagrodami.