APEL PODSUMOWUJĄCY PRACĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/17

W dniu 12 czerwca 2017 roku odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łabuniach w roku szkolnym 2016/17.

Podczas apelu zaprezentowano wszystkie działania SU na terenie obu szkół, działalność charytatywną na rzecz potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Przedstawiono też wyniki akcji WOŚP, „Kilometry dobra”.

Apel był okazją do wręczenia nagród za konkursy: czytelnicze, artystyczne, przyrodnicze, matematyczne, literacko – ortograficzne, sportowe i za 100% frekwencję. Wręczono również nagrody za zaangażowanie w działalność SU oraz pracę w gazetce szkolnej „Lornetka”.

Urozmaiceniem spotkania były występy taneczne, recytatorskie i wokalne uczniów obu szkół.

Opiekunowie SU Gimnazjum:

mgr Barbara Banaszkiewicz, mgr Roman Pulikowski

Opiekunowie SU Szkoły Podstawowej:

mgr Marta Machałek, mgr Agnieszka Teterycz