Konkurs plastyczny "Przez niebieskie okulary, autyzm moimi oczami”

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W naszej szkole z tej okazji został przeprowadzony konkurs plastyczny "Przez niebieskie okulary, autyzm moimi oczami” mający na celu propagowanie wiedzy na temat autyzmu. Przygotowano 13 plakatów, wszystkie klasy wykazały się pomysłowością i starannością.

5 kwietnia komisja w składzie Pani dyrektor Barbara Banaszkiewicz oraz Pan dyrektor Roman Pulikowski ocenili przygotowane przez uczniów prace i wyłonili zwycięzców. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria klas 0-3

I miejsce: klasa 1A

II miejsce: klasa 1B

III miejsce: klasa 2A

Kategoria klas 4-8

I miejsce: klasa 5B

II miejsce ex aequo klasy 7A oraz 7B

Wyróżnienie: grupa 0A oraz grupa 0B

Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy również nagrody.

Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za udział w konkursie plastycznym. Prace były piękne i każda z nich zasługiwała na wyróżnienie. Największą bowiem wartością jest empatia i zrozumienie problemów osób dotkniętych autyzmem.

Organizatorzy: nauczyciele współorganizujący