Działania SKW

Ostatnie dni lutego i pierwsze dni marca były dla naszych wolontariuszy dość pracowite. Podsumowywane były akcje SKW: Zbiórka dla WOŚP, Piżama Party oraz Pączek dla Hospicjum, w  których uczniowie naszej szkoły i przedszkola chętnie wzięli udział. Ponadto wolontariusze z klas siódmych uczestniczyli w krótkim szkoleniu z obsługi drukarki 3D, którego efektem końcowym było wydrukowanie zawieszek „donatów”. Zawieszki te rozdane zostały podczas zebrania SKW w dniu 12 marca wolontariuszom, którzy aktywnie zaangażowali się w przeprowadzenie wymienionych wcześniej akcji.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za okazane wsparcie oraz naszym wolontariuszom za aktywną i sumienną pracę!