Wyjazd klas 0-III na przedstawienie teatralne.

12 marca dzieci z klas 0-III wybrały się na przedstawienie teatralne do Zamojskiego Domu Kultury. Oglądany spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Króla nosił tytuł „Przygody zazdrosnego Liliputka”. To sympatyczne i pełne wesołych scen przedstawienie ukazuje zachowania różnych postaci, które posiadają ludzkie cechy charakteru. Różnice między postaciami uczą dzieci, że każdy jest inny, każdy ma swoje upodobania oraz przyzwyczajenia i każdego człowieka trzeba szanować. Główny bohater  to wędrujący grajek Konik Polny. Przeżywa on różne przygody, dzięki którym uczy się jak postępować w życiu i dlaczego należy okazywać szacunek innym. Konstrukcja spektaklu umożliwiła dzieciom kontakt ze sztuką poprzez aktywne uczestnictwo w przedstawieniu. Wyjazd wzbogacił dzieci o nowe i ciekawe doświadczenia.

wychowawcy klas 0-III