Szkolenie "Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza"

Szanowni Rodzice,

Nauczyciele naszej szkoły biorą udział w programie szkoleniowym online EduAkcji „Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza”. W ramach szkolenia została przygotowana także specjalna część dla rodziców i opiekunów. Dostęp do niej jest dla Państwa bezpłatny i trwa do końca marca 2024 roku. Aby skorzystać z materiału wideo, należy jedynie podać kod dostępu. Nie ma konieczności logowania się.

Kod dostępu dla naszej szkoły: zsp3p

Zapraszamy na stronę: https://www.edu-akcja.pl/przemoc-dla-rodzicow/

Dzięki wideo poradnikowi:

• dowiedzą się Państwo, czym jest przemoc rówieśnicza, jakie są jej rodzaje i jakie konsekwencje niesie dla zdrowia i funkcjonowania psychicznego młodych ludzi,
  • poznają kompetencje, możliwości i zakres działania szkoły i innych instytucji, które mają przeciwdziałać przemocy rówieśniczej,
  • przeanalizują, jak warto rozmawiać ze swoim dzieckiem o przemocy rówieśniczej i relacjach rówieśniczych,
  • dowiedzą się, jakie instytucje mogą wesprzeć Państwa w poważniejszych przypadkach przemocy rówieśniczej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Dla każdego rodzica będzie na pewno inspiracją i pomocą w codziennym kontakcie ze swoim dzieckiem.