Rekrutacja

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuniach informuje, że od dnia 26 lutego 2024 r. będą prowadzone zapisy dzieci do Samorządowego Przedszkola w Ruszowie, do oddziału przedszkolnego (zeró￳wka) oraz uczni￳ów do klasy pierwszej.

- Wniosek o przyjęcie dziecka do Samorządowego Przedszkola w Ruszowie należy składać do pani Joanny Sokołowskiej
w Samorządowym Przedszkolu w Ruszowie lub w sekretariacie szkoły (wniosek dostępny w regulaminie rekrutacji do przedszkola/oddziału przedszkolnego).
- Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego (zer￳ówki) przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łabuniach należy składać
- Zgłoszenie do klasy pierwszej należy składać w sekretariacie szkoły (wniosek dostępny w regulaminie rekrutacji do klasy pierwszej).
- Deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego należy składać do wychowawc￳ów przedszkola do 16 lutego 2024 r. (deklaracja do pobrania z regulaminu rekrutacji do przedszkola/oddziału przedszkolnego).