Ożywić książkę–wyniki konkursu.

Ożywić książkę–wyniki konkursu

23 maja 2022 r. rozdano nagrody w konkursie Ożywić książkę. Na konkurs wpłynęło 60 prac uczniów klas 4 – 8. Komisja w składzie: Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Łabuniach Pani Agnieszka Szykuła – Żygawska, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łabuniach Pani Barbara Banaszkiewicz i Zastępca Dyrektora Pan Roman Pulikowski, miała bardzo trudne zadanie, gdyż prace były pomysłowe i ciekawe.

Nagrody otrzymali: Patrycja Godzisz kl. 5b, Jakub Byczek kl. 5a, Oliwia Żuk kl. 5a, Dominika Sokołowska kl. 4a, Zuzanna Juszczak kl. 6a i Kamil Bondyra kl. 4a.

Wyróżnienia otrzymali: Krystian Kiszka kl. 5b, Emilia Stadnicka kl. 6b, Krzysztof Słupski kl. 5b, Oliwier Hołys kl. 6b, Jakub Gadecki kl. 6a, Lena Gromek kl. 5a, Jakub Chwiejczak kl. 6a, Hanna Wolska kl. 4a.

Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej w Łabuniach za ufundowanie nagród.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy !!!

Małgorzata Czuj, Joanna Policha