Zdalne zajęcia świetlicowe

W ostatnim czasie, podczas nauczania zdalnego, również świetlica odbywała się w formie zdalnej. Było to ciekawe wyzwanie, któremu dzięki pomysłowości naszych uczniów i opiekunów udało nam się sprostać. Podczas zajęć poszerzaliśmy naszą wiedzę rozwiązując quizy i krzyżówki online, rozwijaliśmy spostrzegawczość układając puzzle online i wyszukując różnice w obrazkach, ćwiczyliśmy sprawność fizyczną wykonując proste ćwiczenia gimnastyczne, a ponadto rozwijaliśmy umiejętności manualne przygotowując ozdoby świąteczne. Z pewnością był to dla nas ciekawie i miło spędzony czas, a wszystkim uczestnikom świetlicy dziękujemy za ich zaangażowanie!

Wychowawcy świetlicy szkolnej