Oficjalne otwarcie Samorządowego Przedszkola w Ruszowie

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W RUSZOWIE JUŻ OTWARTE !

20 maja 2021 r. odbyło się uroczyste otwarcie Samorządowego Przedszkola w Ruszowie.  Wszystkich gości powitała  Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łabuniach pani Elżbieta Bodys. Na uroczystości obecni byli : Wójt Gminy Łabunie pan Mariusz Kukiełka, przewodnicząca Rady Gminy - pani Elżbieta Kuźma, Zastępca Wójta  - pan Sebastian Pełech, Wiceprzewodniczący Rady Gminy pan Mariusz Kliza  , radni gminy, Wicedyrektor ZSP w Łabuniach pani Danuta Bosiak, Dyrektor ZSP w Łabuńkach Pierwszych pani Dorota Turczyn, ks.proboszcz Andrzej Łuszcz, Kierownik ZSP w Łabuniach pan Wiesław Kulasza,  Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie- pani Agnieszka Szykuła Żygawska, przedstawieciele Rady Rodziców ZSP w Łabuniach: pan Paweł Mróz i Pani Olga Piskorowska, pracownicy urzędu gminy, sołtysi, członkowie Straży Pożarnej w Ruszowie, przedstawiciele Koła Gospodyń Wiejskich w Ruszowie, grono pedagogiczne i pracownicy obsługi ZSP w Łabuniach, przedszkolaki i ich rodzice. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Wójt Gminy Łabunie pan Mariusz Kukiełka, Przewodnicząca Rady Gminy- pani Elżbieta Kuźma, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego pani Elżbieta Bodys, Przewodniczący Rady Rodziców ZSP w Łabuniach pan Paweł Mróz oraz Przedstawiciel Rady Rodziców Przedszkola pani Olga Piskorowska z synkiem Miłoszem. Występy artystyczne dzieci uświetniły całą uroczystość. Przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności wokalne i recytatorskie. Po występach gości i podziękowaniach pani Dyrektor ZSP Elżbieta Bodys zaprosiła wszystkich uczestników  uroczystości do zwiedzania naszej placówki.