Wyniki rekrutacji do przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuniach informuje, że listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Samorządowym Przedszkolu w Ruszowie na rok szkolny 2024/2025 znajdują się na drzwiach przy głównym wejściu do szkoły, przedszkola oraz w sekretariacie szkoły.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych są zobowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia potwierdzającego wolę przyjęcia dziecka w terminie 2-5 kwietnia 2024 r.

Brak oświadczenia skutkuje skreśleniem kandydata z listy zakwalifikowanych do przyjęcia do oddziałów przedszkolnych.

Druki dostępne są na stronie szkoły, przedszkola w zakładce „Rekrutacja” oraz w sekretariacie szkoły - załącznik nr 3.