Rekrutacja do przedszkola i oddziału przedszkolnego w szkole na rok.szkolny 2024/2025

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łabuniach informuje, że od dnia 26 lutego 2024r. będą prowadzone zapisy dzieci do Samorządowego Przedszkola w Ruszowie, do oddziału przedszkolnego (zerówka).

Wniosek o przyjęcie do Samorządowego Przedszkola w Ruszowie należy składać do Pani Joanny Sokołowskiej w Samorządowym Przedszkolu w Ruszowie lub w sekretariacie  Szkoły  w Łabuniach( wniosek dostępny w regulaminie rekrutacji do przedszkola/ oddziału przedszkolnego).

Wniosek o przyjęcie do odziału przedszkolnego (zerówki) przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Łabuniach należy składać w sekretariacie Szkoły ( wniosek dostępny w regulaminie rekrutacji do przedszkola/oddziału przedszkolnego).

Deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego należy składać do Wychowawców przedszkola do 16 lutego 2024r.

(deklaracja do pobrania z regulaminu rekrutacji do przedszkola/ oddziału przedszkolnego).