Wycieczka do Wioski Przygód "Frajda"w Bliżowie.

Dnia 8 października 2021 r. nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Wioski Przygód "Frajda" znajdującej się w miejscowości Bliżów. Sama podróż autobusem była już przygodą, ponieważ niektóre dzieci jechały w nim po raz pierwszy. Program wycieczki był bardzo urozmaicony. Dzieci zwiedzały indiańską wioskę oraz przechodziły przez szalony tor przeszkód zdobywając coraz to nowe doświadczenie. Niecodzienne atrakcje, w których dzieci uczestniczyły sprawiły im dużo radości i zadowolenia z tych zabaw. Wszyscy świetnie się bawili, co będzie widać na załączonych zdjęciach. Dzieci w aktywny i miły sposób spędziły  tam czas, zintegrowały się i zjedli smaczną kiełbaskę z grilla. Zmęczone, ale zadowolone dzieci wróciły do przedszkola.