Jesteś tutaj:Start / Aktualności

Twoje zdrowie - twój wybór

Uczniowie: O.Winiarska kl.VIIa, F.Medak kl.VIIb i D.Wiater kl.VII pod opieką M.Boryło 14.12.2018 r. wzięli udział w konferencji w II LO: Układ nerwowy - obszar nieograniczonych możliwości i codziennej troski.

100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI. ZAMOJSKA DROGA DO WOLNOŚCI

Uczniowie gimnazjum z wielką uwagą wysłuchali wykładu na temat 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, który wygłosił dr Jacek Feduszka. Szczególnie interesująca dla młodzieży okazała się część dotycząca ZAMOJSKIEJ DROGI DO WOLNOŚCI.

MIKOŁAJKI W KLASIE IV A

Święty Mikołaj w towarzystwie uroczych Śnieżynek odwiedził klasę IV A. Wszyscy uczniowie otrzymali wspaniałe prezenty. Nic więc dziwnego, że tego dnia dopisywały dobre humory. Święty Mikołaj, pomimo zmęczenia i wielu obowiązków, zaprosił wszystkich do wspólnej fotografii.

Małgorzata Krupa

#RazemNaŚwięta

W ciągu roku w naszej szkole organizowanych jest wiele akcji charytatywnych, ale Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Czas, kiedy bardziej niż kiedykolwiek myślimy o innych, nie tylko poszukując prezentów, ale również chcąc pomóc potrzebującym, którzy są wśród nas.

PODSUMOWANIE AKCJI „DOBRA WRÓŻBA DLA ...”

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (Janusz Korczak)

Podczas akcji „Dobra wróżba dla…” uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromnym sercem i udowodnili, że chcą pomagać. Zebrano rekordową kwotę 1040 zł, za którą zakupiono upominki świąteczne dla ciężko chorujących dzieci z naszej gminy.

MIKOŁAJKI 2018

Jak co roku, tak i tym razem, do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj ze swoimi pomocniczkami – Śnieżynkami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na upominki.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018

W dn. 04 – 06 grudnia 2018 roku odbywały się w naszej szkole Próbne Egzaminy Gimnazjalne klas trzecich. Przez trzy kolejne dni uczniowie zmagali się z zadaniami egzaminacyjnymi z następujących przedmiotów:

DOBRA WRÓŻBA DLA ...

29 listopada 2018 roku, uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromnym sercem i udowodnili, że warto pomagać. Zaangażowali się już kilka dni wcześniej przygotowując wypieki.

ANDRZEJKI 2018

Jest taka noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i ...wróżb.

Andrzejki przypadają właśnie na tę noc, z 29 na 30 listopada, w wigilię św. Andrzeja. Według dawnych wierzeń ta noc miała moc magiczną, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości.

Zaproszenie ,,Dekoracja świątecznych ciasteczek’’

Wójt , Radni Gminy Łabunie oraz  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łabuniach zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji charytatywnej na rzecz Adriana. Zebrane fundusze przeznaczone będą na urządzenie i doposażenie pokoju - ,,Zróbmy pokój dla Adriana’’.

Akcja odbędzie się 11 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Łabuniach, w sali nr 32, od godz. 8:00 – do 13:00.