Jesteś tutaj:Start

Próby poloneza

Próby poloneza dla uczniów klas 3 gimnazjum odbędą się w następujących terminach:

16.01.2019 r. (środa) na 5 godzinie lekcyjnej,

22.01.2019 r. (wtorek) na 4 godzinie lekcyjnej,

24.01.2019 r. (czwartek) na 4,5 godzinie lekcyjnej,

28.01.2019 r. (poniedziałek) na 1,2 godzinie lekcyjnej.

SZLACHETNA PACZKA

8-9 grudnia 2018 roku odbył się finał Szlachetnej Paczki. Po raz kolejny paczkę dla potrzebującej rodziny przygotowała kl. 3B gimnazjum wraz z wychowawczynią i znajomymi. Przygotowane dary uczniowie zawieźli do SP nr 2 w Zamościu, aby święta w wybranej rodzinie były choć trochę piękniejsze.

Bożena Skóra

WYNIKI XVII KONKURSU ŻYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH

Konkurs Życzeń Świątecznych organizowany od 17 lat przez Panią Małgorzatę Krupę jest okazją do pielęgnowania tradycji świąt Bożego Narodzenia.

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły złożyli życzenia, zagrali i zaśpiewali piękne polskie kolędy nauczycielom i pracownikom szkoły oraz m.in. pracownikom Urzędu Gminy Łabunie, Biblioteki Publicznej, Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Ośrodka Zdrowia, przedszkolakom.

Wręczyli także pięknie wykonane kartki świąteczne. Organizatorem radosnego kolędowania jest Samorząd Uczniowski.

SU

Siatkarki z Gimnazjum Liderem

Pierwszy raz drużyna zaprezentowała się w roku 2017 startując w Zamojskiej Lidze LZS zajmując 5 miejsce. W 2018 roku ponownie wystartowała w Zamojskiej Lidze LZS i na półmetku rozgrywek zajmuje pierwsze miejsce. Drużynę prowadzi od trzeciej klasy szkoły podstawowej nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Latawiec.

Twoje zdrowie - twój wybór

Uczniowie: O.Winiarska kl.VIIa, F.Medak kl.VIIb i D.Wiater kl.VII pod opieką M.Boryło 14.12.2018 r. wzięli udział w konferencji w II LO: Układ nerwowy - obszar nieograniczonych możliwości i codziennej troski.

100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI. ZAMOJSKA DROGA DO WOLNOŚCI

Uczniowie gimnazjum z wielką uwagą wysłuchali wykładu na temat 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, który wygłosił dr Jacek Feduszka. Szczególnie interesująca dla młodzieży okazała się część dotycząca ZAMOJSKIEJ DROGI DO WOLNOŚCI.

MIKOŁAJKI W KLASIE IV A

Święty Mikołaj w towarzystwie uroczych Śnieżynek odwiedził klasę IV A. Wszyscy uczniowie otrzymali wspaniałe prezenty. Nic więc dziwnego, że tego dnia dopisywały dobre humory. Święty Mikołaj, pomimo zmęczenia i wielu obowiązków, zaprosił wszystkich do wspólnej fotografii.

Małgorzata Krupa

#RazemNaŚwięta

W ciągu roku w naszej szkole organizowanych jest wiele akcji charytatywnych, ale Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Czas, kiedy bardziej niż kiedykolwiek myślimy o innych, nie tylko poszukując prezentów, ale również chcąc pomóc potrzebującym, którzy są wśród nas.

PODSUMOWANIE AKCJI „DOBRA WRÓŻBA DLA ...”

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (Janusz Korczak)

Podczas akcji „Dobra wróżba dla…” uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromnym sercem i udowodnili, że chcą pomagać. Zebrano rekordową kwotę 1040 zł, za którą zakupiono upominki świąteczne dla ciężko chorujących dzieci z naszej gminy.