#RazemNaŚwięta

W ciągu roku w naszej szkole organizowanych jest wiele akcji charytatywnych, ale Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Czas, kiedy bardziej niż kiedykolwiek myślimy o innych, nie tylko poszukując prezentów, ale również chcąc pomóc potrzebującym, którzy są wśród nas.

W tym wyjątkowym okresie postanowiliśmy się włączyć w akcję „Razem na Święta”, której inicjatorem jest Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zorganizowaliśmy:

-        „Aukcję karmników” – pomysłodawcą akcji była pani M. Czuj, a w realizacji pomógł pan R. Pulikowski,

-        „Dobrą wróżbę dla…” – koordynatorem byli opiekunowie SU,

-        „Dekorację świątecznych ciasteczek” – inicjatorem była p. D. Bosiak.

Dochód ze wszystkich akcji został przekazany na upominki świąteczne oraz wsparcie finansowe ciężko chorych dzieci z naszej gminy.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcje, zarówno koordynatorom, jak również Wam drodzy Rodzice i Uczniowie, bo tylko dzięki dobrej współpracy mogliśmy osiągnąć tak wielki sukces!

Agnieszka Jaśmińska